Samen werken aan
duurzame participatie

Fith BV

Ieder mens heeft kwaliteiten
Voor iedereen is een passende plek te vinden als alle betrokkenen bereid zijn zich daarvoor maximaal in te zetten. Want waar een wil is, is een weg. Dat is de overtuiging die ons elke dag voedt in ons werk met en voor mensen.

De juiste persoon op de juiste plek...
meer...

Ieder mens heeft kwaliteiten
Voor iedereen is een passende plek te vinden als alle betrokkenen bereid zijn zich daarvoor maximaal in te zetten. Want waar een wil is, is een weg. Dat is de overtuiging die ons elke dag voedt in ons werk met en voor mensen.

De juiste persoon op de juiste plek
Werk hebben draagt bewezen bij aan iemands levensgeluk. Fith coacht kandidaten en opdrachtgevers op hun weg naar dit doel door behoeften, kwaliteiten en kennis op de best passende manier bij elkaar te brengen. Met tevreden opdrachtgevers en kandidaten als resultaat.

Doel van onze trajecten is meestal een duurzame, betaalde baan. Met besparing op tijd en kosten voor onze opdrachtgever en hernieuwde energie voor de kandidaat.

1-op-1, alles op alles
Een succesvolle plaatsing vraagt om betrokkenheid, deskundigheid en kennis. Met veel zorg en aandacht voor alle belanghebbenden.

Niet gek dat we kiezen voor persoonlijke begeleiding door adviseurs die hun sporen al verdiend hebben.

Onderscheid met andere organisaties

Het belangrijkste onderscheidende vermogen van Fith bestaat zonder twijfel uit ons (landelijk dekkende) netwerk van senior adviseurs.

Bij Fith mag je rekenen op:

  • een warme, persoonlijke benadering
  • een deskundige kijk op werk en mensen
  • een unieke aanpak
  • snelheid in handelen en reageren
  • een hoge intensiteit van trajecten
  • een hoog serviceniveau
  • intensieve 1-op-1-begeleiding

Fith hanteert een evidence based aanpak en werkt met wetenschappelijk onderbouwd.
minder...

KwaliteitGecontroleerd door Blik op Werk op 06-03-202406-03-2024

Blik op Werk Keurmerk

Fith BV is in het bezit van het Blik op Werk Keurmerk met twee sterren
Fith BV heeft de volgende resultaten behaald (in vergelijking tot de normen van het Blik op Werk Keurmerk).
Download het rapport

Blik op Werk Tevredenheidsonderzoek

Fith BV neemt deel aan het Blik op Werk Tevredenheidonderzoek. Bekijk hieronder de resultaten.

TevredenheidGecontroleerd door Blik op Werk op 06-03-202406-03-2024

Dienstverlening gericht op:ScoreAantal respondentenMarktgemiddelde
Diagnose, onderzoek en loopbaanoriëntatie-97,7
Outplacement-78,1
Toeleiden van werk naar werk (eerste en tweede spoor)8,22168,1
Toeleiden naar werk vanuit situatie geen werk8,0888,2
Sociale activering en participatie8,0188,3

Download het volledige onderzoeksrapport 2023
Download het volledige onderzoeksrapport 2022
Download het volledige onderzoeksrapport 2021

Scores van opdrachtgevers

Dienstverlening gericht op:ScoreAantal respondentenMarktgemiddelde
Totaal7,571--

Scores per arbeidsmarktregio

ArbeidsmarktregioScoreMarktgemiddeldeAantal respondentenUitgenodigdResponse
Groot Amsterdam7.88.43210730%
Noord-Holland Noord8.78.2207427%
Rijnmond8.38.3177722%
Midden-Utrecht7.98.2166425%
Friesland8.38152854%
Groningen88.1132945%
Haaglanden8.18.6134927%
Noordoost-Brabant7.68.1133735%
Zuid-Limburg7.98.3133735%
Drenthe8.68112938%
Flevoland8.58.6114425%
West-Brabant8.38.5103926%
Amersfoort7.88.291850%
Midden-Brabant8.68.292733%
Stedendriehoek en Noordwest Veluwe7893526%
Noord-Limburg8.38.571258%
Zaanstreek/Waterland8.68.372133%
Zuid-Kennemerland en IJmond8.38.372726%
Zuidoost-Brabant8.18.172726%
Helmond-De Peel7.18.261443%
Zuid-Holland Centraal7.78.362524%
Holland-Rijnland98.352719%
Rivierenland8.68.351145%

Toelichting op het onderzoek

Het onderzoek is uitgevoerd door Stratus Marktonderzoek (onderdeel van Panteia). Het marktgemiddelde is gebaseerd op de scores van alle bedrijven die aan het tevredenheidsonderzoek hebben meegedaan.

Het onderzoek is uitgevoerd in de periode van 24 january 2023 tot 15 january 2024.

De tevredenheidresultaten van dit bedrijf zijn gebaseerd op onderzoek dat is uitgevoerd in opdracht van Blik op Werk. Het gaat hier om het oordeel van cliënten en opdrachtgevers over de kwaliteit van dienstverlening van Fith BV.

Attentie: Op deze website staan de resultaten van de officiële tevredenheidsmetingen van Blik op Werk. Stichting Blik op Werk is niet verantwoordelijk voor (onjuiste) weergave ervan door derden.

Diensten

Jobhunting

Arbeidsmarktorintatie / beroepenorintatie

Trajecten sociale activering

Nazorg na bemiddeling

Outplacement

Rentegratieactiviteiten tweede spoor

Begeleiding van zieke werknemers

Leer/ werktraject

Jobcoaching

Begeleiding naar zelfstandigheid

Doelgroep

Belangrijkste doelgroepen

Allochtonen / etnische minderheden

Fith heeft veel ervaring met het bemiddelen van werkzoekenden van allochtone afkomst. Een gedeelte daarvan heeft vanwege culturele en/of taalproblemen een grote afstand tot de arbeidsmarkt. De methodiek van Fith en het netwerk van potentile werkgevers zijn hierop afgestemd.

Mensen die langdurig ziek zijn

En van uw medewerkers is langdurig ziek. Dit is erg ingrijpend voor de persoon die het betreft, maar ook voor u als werkgever. U moet gedurende 2 jaar het salaris doorbetalen en u wordt als werkgever geacht uw zieke medewerker weer aan het werk te helpen. Buiten uw bedrijf als er intern geen alternatief voorhanden is. Men noemt dit een 2e spoortraject. Het is van groot belang dat u dit naar behoren doet, anders dreigt een verlengde loondoorbetalingsperiode na de eerste twee jaar van ziekte. Fith kan u helpen om uw zieke medewerker zo snel mogelijk weer aan het werk te helpen, en te voldoen aan alle re-integratie eisen die het UWV stelt, rekening houdend met de eventuele beperkingen die uw medewerker (nog) heeft.

Ouderen (> 55 jaar)

Fith heeft een specialisme op de oudere werkzoekende. Door de inzet van een adviseur met senioriteit komt Fith makkelijk in contact met de doelgroep, waardoor er in korte tijd een vertrouwensband ontstaat en er aan de hand van individueel maatwerk gericht aan het realiseren van het trajectdoel kan worden gewerkt.

Mensen met fysieke of psychische arbeidsbeperkingen

Fith begeleidt en bemiddelt, in opdracht van UWV, gemeenten en verzekeraars al vele jaren klanten met fysieke of psychische beperkingen. Dat betekent dat wij weten hoe wij rekening moeten houden met een eventuele arbeidsbeperking hebt, bij het vinden van passend werk. Wat wij echter nog veel belangrijker vinden is om samen met de klant te kijken naar wat hij/ zij wel kan! Wij gaan graag samen met de klant op zoek naar die plek op de arbeidsmarkt die precies past bij zijn of haar mogelijkheden.

Contact

Vestigingen

Koningsweg 60, 5211 BN 's-Hertogenbosch (route)
Richard Roth
088 0074410
r.roth@fith.nl

Ringbaan Noord 83b, 5046AA Tilburg (route)
Myriam Hellemons
088-0074410
m.hellemons@fith.nl

Konijnenberg 61, 4825BC Breda (route)
Femke Sprang
088 0074410
info@fith.nl

Laan van Kronenburg 14, 1183 AS Amstelveen (route)
Renske Teunissen
088 0074410
info@fith.nl

Fith BV

Internetadres: http://www.fith.nl

Aantal werknemers: 125
Aantal vestigingen: 4
Oprichtingsjaar: 2000

1408