Samen werken aan
duurzame participatie

Riforce B.V.

Langdurig zieke medewerkers of een reorganisatie binnen uw bedrijf? Zoekt u een professionele loopbaanadviseur voor 2e spoor re-integratie of outplacement? Voor vraagstukken in arbeidsmobiliteit biedt Riforce trajecten op maat, bestaande uit persoonlijk loopbaanadvies, tests en een online...
meer...

Langdurig zieke medewerkers of een reorganisatie binnen uw bedrijf? Zoekt u een professionele loopbaanadviseur voor 2e spoor re-integratie of outplacement? Voor vraagstukken in arbeidsmobiliteit biedt Riforce trajecten op maat, bestaande uit persoonlijk loopbaanadvies, tests en een online ontwikkelomgeving.

Riforce heeft meer dan 10 jaar ervaring in het begeleiden en uitvoeren van re-integratietrajecten, outplacement en loopbaanadvies. Hiermee beperkt u de schadelast voor uw bedrijf en vinden medewerkers snel een nieuwe baan. Schakelt u ons in voor 2e spoor re-integratie, dan voldoet u gegarandeerd aan de zorgplicht (UWV) en WvP.

Onze arbeidsspecialisten beschikken over gedegen kennis van de arbeidsmarkt en begeleiden werknemers enthousiast en betrokken naar nieuw passend werk.

We werken al jaren voor kleine, middelgrote en grote opdrachtgevers uit diverse sectoren. Onze specialisten zijn ervaren en Noloc-gecertificeerd: dat maakt ons een betrouwbare partner.

Onderscheid met andere organisaties

Onze klanten kunnen rekenen op:

  • Persoonlijke (face-to-face of online) begeleiding
  • Trainingen en cursussen via een online omgeving
  • Moderne online tools, zoals cliëntvolgsysteem Rapasso en Jobport
  • Vaste prijs, flexibele structuur
  • Landelijk kantorennetwerk
  • Kennis van de regionale arbeidsmarkt

Extra zekerheden:

  • Re-integratietrajecten voldoen aan alle eisen volgens WvP
  • Onze loopbaan- en re-integratiespecialisten zijn aangesloten bij Noloc

minder...

KwaliteitGecontroleerd door Blik op Werk op 01-07-202201-07-2022

Blik op Werk Keurmerk

Riforce B.V. is in het bezit van het Blik op Werk Keurmerk met twee sterren
Riforce B.V. heeft de volgende resultaten behaald (in vergelijking tot de normen van het Blik op Werk Keurmerk).
Download het rapport

Blik op Werk Tevredenheidsonderzoek

Riforce B.V. neemt deel aan het Blik op Werk Tevredenheidonderzoek. Bekijk hieronder de resultaten.

TevredenheidGecontroleerd door Blik op Werk op 01-07-202201-07-2022

Dienstverlening gericht op:ScoreAantal respondentenMarktgemiddelde
Outplacement8,2108,1
Toeleiden van werk naar werk (eerste en tweede spoor)8,4748,0

Download het volledige onderzoeksrapport 2021/2022

Scores van opdrachtgevers

Dienstverlening gericht op:ScoreAantal respondentenMarktgemiddelde
Totaal7,529--

Scores per arbeidsmarktregio

ArbeidsmarktregioScoreMarktgemiddeldeAantal respondentenUitgenodigdResponse
Rijnmond8.57.8112938%
Haaglanden8.88.261540%
West-Brabant8.88.262030%
Groot Amsterdam8.67.952421%
Midden-Utrecht98.151145%
Noordoost-Brabant87.851242%

Toelichting op het onderzoek

Het onderzoek is uitgevoerd door Stratus Marktonderzoek (onderdeel van Panteia). Het marktgemiddelde is gebaseerd op de scores van alle bedrijven die aan het tevredenheidsonderzoek hebben meegedaan.

Het onderzoek is uitgevoerd in de periode van 1 april 2021 tot 16 march 2022.

De tevredenheidresultaten van dit bedrijf zijn gebaseerd op onderzoek dat is uitgevoerd in opdracht van Blik op Werk. Het gaat hier om het oordeel van cliënten en opdrachtgevers over de kwaliteit van dienstverlening van Riforce B.V..

Attentie: Op deze website staan de resultaten van de officiële tevredenheidsmetingen van Blik op Werk. Stichting Blik op Werk is niet verantwoordelijk voor (onjuiste) weergave ervan door derden.

Diensten

2e spoor re-integratietraject

Met het 2e spoor re-integratietraject van Riforce vindt de werknemer in 3 concrete fasen nieuw passend werk. Daarmee bieden we een oplossing die de schadelast voor de werkgever beperkt en de werknemer nieuw perspectief biedt. Het traject voldoet vanzelfsprekend aan alle wettelijke vereisten (UWV en WvP).

Uniek is de combinatie van persoonlijke gesprekken, loopbaantests en online ontwikkel- en vacaturetools. Het basistraject duurt 3 maanden, daarna wordt maandelijks in overleg bekeken of verlenging noodzakelijk is. Tijdens het traject heeft de deelnemer doorlopend toegang tot een online ontwikkelomgeving, vacatureplatform Jobport en relevante netwerken. De werkgever heeft via Rapasso realtime inzage in de sollicitatieactiviteiten van de medewerker, duidelijke gespreksverslagen en tussentijdse rapportages. Rapasso is 24/7 toegankelijk, AVG-proof en gebruikersvriendelijk.

Outplacement

Loopt een medewerker vast in zijn werk of is er een reorganisatie op komst? Onze ervaren loopbaanspecialisten begeleiden kandidaten bij het bemachtigen van een nieuwe passende baan. Met een persoonlijke, positieve en op maat gesneden aanpak.

De medewerker ontvangt loopbaanadvies en werkt in drie fasen (oriënteren, positioneren en solliciteren) aan het ontwikkelen van specifieke vaardigheden, sollicitatiemiddelen en zijn onderscheidend vermogen. Naast persoonlijke adviesgesprekken zetten wij diverse ontwikkeltools in, zoals online trainingen, moderne applicaties en korte opdrachten. Via deze blended learning methode ontstaat een versterkend effect, zodat de kandidaat zijn kennis en vaardigheden op een vlotte en slimme manier ontwikkelt.

Hierdoor betreedt hij de arbeidsmarkt sterk en overtuigend. Uniek is onze trajectgarantie: wij begeleiden de medewerker net zolang tot hij werkzaam is in een nieuwe, goedbetaalde baan.

Doelgroep

Belangrijkste doelgroepen

Werkgevers, waarbij 2e spoor re-integratietrajecten en haalbaarheidsonderzoeken van toepassing zijn.

Elke werkgever met vraagstukken op het gebied van arbeidsmobiliteit, zoals 2e spoor re-integratie, outplacement en loopbaanadvies, kan bij Riforce terecht. Ontdek onze oplossingen om de schadelast voor uw organisatie te beperken, terwijl de werknemer nieuw perspectief in werk ontwikkelt.

Het team van Riforce bestaat uit enthousiaste, ervaren re-integratiespecialisten. Naast inlevingsvermogen in werkgever en werknemer vinden wij het belangrijk om met de kandidaat vooruit te kijken en samen te werken aan nieuw loopbaanperspectief. Zodat hij gemotiveerd toewerkt naar zijn nieuwe baan.

Contact

Vestigingen

Jan Ligthartstraat 1, 1817 MR Alkmaar (route)
Clemens van Gemert
088 - 304 14 04
info@riforce.nl

Mandela Plein 1, 1314 CG Almere (route)
Clemens van Gemert
088 - 304 14 04
info@riforce.nl

Databankweg 26, 3821 AL Amersfoort (route)
Clemens van Gemert
088 - 304 14 04
info@riforce.nl

Cuserstraat 93, 1081 CN Amsterdam (route)
Clemens van Gemert
088 - 304 14 04
info@riforce.nl

Het Rietveld 55A, 7321 CT Apeldoorn (route)
Clemens van Gemert
088 - 304 14 04
info@riforce.nl

Lage Mosten 49-63, 4822 NK Breda (route)
Clemens van Gemert
088 - 304 14 04
info@riforce.nl

Nieuwe Stationsstraat 20, 6811 KS Arnhem (route)
Clemens van Gemert
088 - 304 14 04
info@riforce.nl

Willemsplein 2, 5211 AK Den Bosch (route)
Clemens van Gemert
088 - 304 14 04
info@riforce.nl

Parkstraat 83, 2514 JG Den Haag (route)
Clemens van Gemert
088 - 304 14 04
info@riforce.nl

Hurkestraat 43, 5652 AH Eindhoven (route)
Clemens van Gemert
088 - 304 14 04
info@riforce.nl

Paterswoldseweg 806, 9728 BM Groningen (route)
Clemens van Gemert
088 - 304 14 04
info@riforce.nl

A. Hofmanweg 5A, 2031 BH Haarlem (route)
Clemens van Gemert
088 - 304 14 04
info@riforce.nl

François HaverSchmidtweg 2, 8914 BC Leeuwarden (route)
Clemens van Gemert
088 - 304 14 04
info@riforce.nl

Schipholweg 103/105, 2316 XC Leiden (route)
Clemens van Gemert
088 - 304 14 04
info@riforce.nl

Stationsplein 8K, 6221 BT Maastricht (route)
Clemens van Gemert
088 - 304 14 04
info@riforce.nl

Jonkerbosplein 52, 6534 AB Nijmegen (route)
Clemens van Gemert
088 - 304 140 4
info@riforce.nl

Einsteinlaan 28, 2289 CC Rijswijk (route)
Clemens van Gemert
088 – 304 14 04
info@riforce.nl

Looskade 20, 6041 LE Roermond (route)
Clemens van Gemert
088 - 304 14 04
info@riforce.nl

Boompjes 40, 3011 XB Rotterdam (De Willemswerf) (route)
Clemens van Gemert
088 - 304 14 04
info@riforce.nl

Hart van Brabantlaan 12-14, 5038 JL Tilburg (Regus locatie) (route)
Clemens van Gemert
088 - 304 14 04
info@riforce.nl

Newtonlaan 115, 3584 BH Utrecht (route)
Clemens van Gemert
088 - 304 14 04
info@riforce.nl

Grote Voort 293a, 8041 BL Zwolle (Trading Centre) (route)
Clemens van Gemert
088 - 304 14 04
info@riforce.nl

Riforce B.V.

Internetadres: www.riforce.nl

Aantal werknemers: 14
Aantal vestigingen: 22
Oprichtingsjaar: 2019

15384