Samen werken aan
duurzame participatie

TopTaal NT2 Expert BV

Wilt u (beter) Nederlands leren? Zodat u beter kunt functioneren op uw werk, een opleiding kunt volgen en mee kunt doen in de samenleving. Bij TopTaal leert u (beter) Nederlands spreken en schrijven!

TopTaal is een dienstverlenende onderwijsinstelling voor volwasseneneducatie Nederlands. Wij...
meer...

Wilt u (beter) Nederlands leren? Zodat u beter kunt functioneren op uw werk, een opleiding kunt volgen en mee kunt doen in de samenleving. Bij TopTaal leert u (beter) Nederlands spreken en schrijven!

TopTaal is een dienstverlenende onderwijsinstelling voor volwasseneneducatie Nederlands. Wij werken vanuit onze drijfveer dat iedereen mee moet kunnen doen in de maatschappij.
De meest effectieve leermethode is leren door te doen of te ervaren. Bij TopTaal is daarom veel ruimte voor de praktijk.

TopTaal heeft taalcursussen op elk startniveau voor zowel moedertaalsprekers als anderstaligen. Overdag of in de avond. Op verschillende leslocaties in het land. Voor elke taalvraag hebben we een cursus - privé of in groepsverband - van hoge kwaliteit, afgestemd op de persoonlijke mogelijkheden, niveau en kennis die er al is. Voor hoger opgeleide inburgeraars bieden we in een aantal gevallen online of hybride lessen aan.
Dat is onze basisvoorwaarde voor een goede cursus: maatwerk!

Onderscheid met andere organisaties

Persoonlijk traject | les op eigen niveau in een vaste groep | meer dan taal | doorstroommogelijkheden | aparte module examentraining | koppeling theorie met de praktijk | met duo-lening | hoge kwaliteit | 10+ jaar ervaring
minder...

KwaliteitGecontroleerd door Blik op Werk op 12-04-202312-04-2023

Blik op Werk Keurmerk

TopTaal NT2 Expert BV is in het bezit van het Blik op Werk Keurmerk met drie sterren
TopTaal NT2 Expert BV heeft de volgende resultaten behaald (in vergelijking tot de normen van het Blik op Werk Keurmerk).
Download het rapport

Inspectie Toezicht in de Klas

TopTaal NT2 Expert BV werd in het kader van 'Toezicht in de Klas' door het kennisinstituut ITTA geïnspecteerd op de kwaliteit van didactiek en cursistenbegeleiding. Hieronder vindt u het bijbehorende rapport.
Bekijk het rapport

Blik op Werk Tevredenheidsonderzoek

TopTaal NT2 Expert BV neemt deel aan het Blik op Werk Tevredenheidonderzoek. Bekijk hieronder de resultaten.

TevredenheidGecontroleerd door Blik op Werk op 12-04-202312-04-2023

Dienstverlening gericht op:ScoreAantal respondentenMarktgemiddelde
Inburgeringscursussen en duale trajecten7,3898,4

Download het volledige onderzoeksrapport 2023
Download het volledige onderzoeksrapport 2022
Download het volledige onderzoeksrapport 2021

Scores van opdrachtgevers

Dienstverlening gericht op:ScoreAantal respondentenMarktgemiddelde
Totaal --

Scores per arbeidsmarktregio

ArbeidsmarktregioScoreMarktgemiddeldeAantal respondentenUitgenodigdResponse
Groot Amsterdam7.88.43216719%
Flevoland7.58.6115719%
Midden-Utrecht6.98.293228%
Achterhoek7.37.762030%
Rijnmond6.28.362030%
Zuidoost-Brabant8.28.161250%
Food Valley7.28.253514%
Zaanstreek/Waterland7.48.351631%

Toelichting op het onderzoek

Het onderzoek is uitgevoerd door Stratus Marktonderzoek (onderdeel van Panteia). Het marktgemiddelde is gebaseerd op de scores van alle bedrijven die aan het tevredenheidsonderzoek hebben meegedaan.

Het onderzoek is uitgevoerd in de periode van 9 february 2023 tot 16 december 2023.

De tevredenheidresultaten van dit bedrijf zijn gebaseerd op onderzoek dat is uitgevoerd in opdracht van Blik op Werk. Het gaat hier om het oordeel van cliënten en opdrachtgevers over de kwaliteit van dienstverlening van TopTaal NT2 Expert BV.

Attentie: Op deze website staan de resultaten van de officiële tevredenheidsmetingen van Blik op Werk. Stichting Blik op Werk is niet verantwoordelijk voor (onjuiste) weergave ervan door derden.

SlagingspercentageGecontroleerd door Blik op Werk

Slagingspercentages

Bekijk de slagingspercentages in de auditrapportage.

Inburgerklassen

Maximum aantal studenten per klas:16 tot 20
Gemengde niveau's in de klas:nee
Instroom tijdens de cursus:ja

Leerroute en uurtarief

Leerroute: Analfabeet (Wet Inburgering 2013)Uurtarief:   € 15,00
Leerroute: Laag opgeleid (Wet Inburgering 2013)Uurtarief:   € 15,00
Leerroute: Middelbaar opgeleid (Wet Inburgering 2013)Uurtarief:   € 15,00
Leerroute: Hoog opgeleid (Wet Inburgering 2013)Uurtarief:   € 15,00
Leerroute: Z-route (Wet Inburgering 2021)Uurtarief:   € 15,00
Leerroute: B1-route (Wet Inburgering 2021)Uurtarief:   € 15,00
Leerroute: Uurtarief:   € 15,00

Diensten

Intakegesprek

In het gratis intakegesprek stellen we u een aantal vragen: Wat wilt u leren? Wat weet u en kunt u al? Wanneer kunt u lessen volgen? Hoe snel wilt u leren? Daarnaast maakt u ook een toets, waarna we een programma maken die is afgestemd op uw niveau, wat u kunt en wat u al weet.

Inburgeringstraject

TopTaal bereidt u voor op het Inburgeringsexamen. Hoe? Samen kijken we naar uw vooropleiding, taalniveau en beschikbare tijd om te bepalen in welke groep u het maximale uit de lessen kunt halen. In een vaste lesgroep volgt u op uw eigen taalniveau en tempo de cursus en examentraining. U krijgt hierbij op een professionele en persoonsgerichte manier les van onze docenten, waarmee u ook thuis aan de slag kunt gaan. Zo bereiden we u volledig voor op het examen.

Alfabetiseringstraject

Leer lezen en schrijven met onze alfabetiseringscursus. In deze cursus leert u de basis van de Nederlandse taal. U krijgt les in een vaste groep van onze gespecialiseerde alfabetiseringsdocenten. De inhoud en duur van de lessen is afgestemd op wat u al kunt en wat u nog moet leren.

Inburgering B1-route

Voor de nieuwe wet inburgering (WI2021) voert TopTaal in verschillende gemeenten de B1-route uit:

Achterhoek (Doetinchem en omgeving),
Flevoland (Almere, Lelystad en Dronten),
Foodvalley (Ede en omgeving),
Gooi en Vechtstreek (Hilversum en omgeving),
Haarlemmermeer (Hoofddorp en omgeving),
Noord-Veluwe (Harderwijk en omgeving),
Rotterdam,
Stedendriehoek (Apeldoorn en omgeving),
Utrecht (inclusief Ronde Venen, Montfoort, Oudewater, Stichtse Vecht, Woerden),
Venlo,
Zoetermeer, Lansingerland, Pijnacker-Nootdorp

Inburgering Z-route

Voor de nieuwe wet inburgering (WI2021) voert TopTaal in verschillende gemeenten de Z-route uit:

Achterhoek (Doetinchem en omgeving),
Eindhoven,
Foodvalley (Ede en omgeving),
Haarlemmermeer (Hoofddorp en omgeving),
Stedendriehoek (Apeldoorn en omgeving),
Utrecht (inclusief Ronde Venen, Montfoort, Oudewater, Stichtse Vecht, Woerden),
Venlo

Intensieve cursus Staatsexamen I en II (B1 en B2)

U kunt bij TopTaal ook inburgeren met het Staatsexamen Nederlandse als 2e taal (NT2).

Bij deze cursus is mogelijk op verschillende niveaus in te stromen. Om te bepalen of je taalniveau en leersnelheid bij dit intensieve traject passen, worden hiervoor bij de intake toetsen afgenomen.
Bij niveau 1 t/m 4 heeft ieder niveau 30 lessen van 3 uur en niveau 5 heeft 14 lessen van 3 uur. Ben je klaar met een niveau? Dan kun je door naar het volgende niveau. Na niveau 5 ben je klaar om het staatsexamen programma I op niveau B1 af te leggen.
Wil je verder leren tot niveau B2 en het staatsexamen programma II afleggen? Dan kun je nog 2 extra niveaus volgen met elk 20 lessen van 3 uur. Daarna ben je klaar voor het Staatsexamen programma II.

Waar?
De cursus wordt gegeven op drie verschillende locaties: Amsterdam, Rotterdam en Utrecht; overdag of 's avonds.
De lessen zijn hybride: 50% online en 50% fysiek.

Zie voor meer informatie: https://www.toptaal.nl/opleiding/staatsexamen-programma-1-en-2/

Doelgroep

Belangrijkste doelgroepen

TopTaal is voor iedereen die (beter) Nederlands wil leren

Zodat u uw kansen op het vinden van werk of een betere baan vergroot, een beroepsopleiding of andere cursus kunt volgen en nog actiever mee kan doen in de samenleving.

Contact

Vestigingen

Kabelweg 44, 1014 BB Amsterdam West (route)
088 3742000
contact@toptaalgroep.nl

Cornelis Troostplein 23, 1072 CJ Amsterdam Zuid (route)
088 3742000
contact@toptaalgroep.nl

Johan de Wittlaan 11-A, 3445 AG Woerden (route)
088 3742000
contact@toptaalgroep.nl

Straat van Florida 1, 1334 PA Almere (route)
088 3742000
contact@toptaalgroep.nl

Agorawagenplein 1, 8224 KP Lelystad (route)
088 3742000
contact@toptaalgroep.nl

Molenstraat-centrum 1, 7311 XG Apeldoorn (route)
088 3742000
contact@toptaalgroep.nl

Galvanistraat 1, 6716 AE Ede (route)
088 3742000
contact@toptaalgroep.nl

Schiekade 830, 3032 AL Rotterdam (route)
088 3742000
contact@toptaalgroep.nl

Kazernestraat 20, 5928 NL Venlo (route)
088 3742000
contact@toptaalgroep.nl

Kronehoefstraat 19, 5612 HK Eindhoven (route)
088 3742000
contact@toptaalgroep.nl

Stationsstraat 2, 1211 EM Hilversum (route)
088 3742000
contact@toptaalgroep.nl

Wilhelminaweg 1, 6703 CC Wageningen (route)
088 3742000
contact@toptaalgroep.nl

Mr. H.F. De Boerlaan 40, 7417 DB Deventer (route)
088 3742000
contact@toptaalgroep.nl

Parellaan 38, 2132 WS Hoofddorp (route)
088 3742000
contact@toptaalgroep.nl

Melkweg 2a, 7005 AH Doetinchem (route)
088 3742000
contact@toptaalgroep.nl

Bellstraat 4, 3771 AH Barneveld (route)
088 3742000
contact@toptaalgroep.nl

Doctor Colijnstraat 70, 3904 ET Veenendaal (route)
088 3742000
contact@toptaalgroep.nl

Cypressehout 95-99, 1507 EK Zaandam (route)
088 3742000
contact@toptaalgroep.nl

Reehorsterweg 80, 6717 LG Ede (route)
088 3742000
contact@toptaalgroep.nl

Stationsplein 14, 3844 KR Harderwijk (route)
088 3742000
contact@toptaalgroep.nl

Jaarbeursplein 22, 3521 AP Utrecht (route)
088 3742000
contact@toptaalgroep.nl

Karekietpark 4, 1444 HV Purmerend (route)
088 3742000
contact@toptaalgroep.nl

TopTaal NT2 Expert BV

Internetadres: https://www.toptaal.nl

Aantal werknemers: 180
Aantal vestigingen: 22
Oprichtingsjaar: 2005

6116